首頁 > Ecliptek / Abracon代理商 > EC3625ETTTS-16.000M TR
影像僅供參考,以產品規格為準
EC3625ETTTS-16.000M TR
型號描述:
標準時鐘振盪器 16MHz 3.3Vdc 25ppm -40C +85C
型號:
EC3625ETTTS-16.000M TR
品牌:
Ecliptek / Abracon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±25ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
10mA
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
16 MHz